.

.

Fiber-Optički Predajnici, Prijemnici, Transpondere 10 km Многоскоростной SFP+ Dvosmjerno 1271нм

Fiber-Optički Predajnici, Prijemnici, Transpondere 10 km Многоскоростной SFP+ Dvosmjerno 1271нм

HRK 695.01

Prisutan
U skladištu.

Pravi Finisar FTLX2071 D327. Modul transpondera SFP+ s mogućnošću vruće veze. 10 GBASE-BX-U 10 G Ethernet, 10,3 Gbit / S, Однорежимный. Domet 10 km, симплексный LCD zaslon.Doživotna garancija!.Modul transpondera SFP+ Finisar FTLX2071 D327 10 Gb/s 1271/1331 nm Dvosmjerno.Doživotno jamstvo.

Parametri proizvoda

Roba u kategoriji